Березень 2017

93-я річниця створення військової частини А3498 Зенітної Ракетної «Київської» бригади Повітряних Сил Збройних Сил України

Кожна держава мріє про сильну, боєздатну, професійну армію, яка в змозі вирішувати будь-які завдання. І з року в рік навесні і восени натовпи безвусих молодиків атакують військомати, кидаючись на вікно чергового, як на амбразуру, з одним-єдиним проханням відправити їх служити до лав Збройних Сил України!

«На Чорнобиль журавлі летіли»

26 квітня 1986 року… Була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

Х міжнародний конкурс з українознавства

З 30 березня  по 1 квітня 2017 року у м. Київ відбувся II етап  Х міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.  Київську область на конкурсі представляли лише чотири роботи, однією з яких була робота учениці 9-Б класу Броварської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Кузьменко Вікторії та її наукового керівника вчителя історії та правознавства Марченко Жанни Володимирівни на тему: «Роки минуть, війни вже не забути ні тим, хто є, ні тим, кому ще бути», присвячена пам’яті загиблих в АТО випускників Броварської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Дмитра Янченка та Сергія Москаленка. 

Благодійна акція «Від серця до серця»

В лютому місяці в Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 проходила акція «Від серця до серця» - допомога  будинку дитини. Два тижня учні з класними керівниками та класоводами  збирали речі першої необхідності для дітей до 4-х років.

«Капітан і Попелюшка – шлях до успіху»

17 березня 2017 року в  культурному центрі «Прометей» м.Бровари за сприяння міського голови  Ігоря Васильовича Сапожка в рамках  програми «З турботою про кожного» проведено  конкурс для старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів міста «Капітан і Попелюшка – шлях до успіху». 

Сторінки

Підписатися на RSS - Березень 2017

Відео про нас