Квітень 2019

День пам'яті та надії

Героїзм та відвагу ветеранів Великої Вітчизняної війни важко переоцінити. Наші мужні діди до останнього подиху боронили рідну землю, не відступаючи ні на крок. Про їхні подвиги ми не маємо права забути. 6-7 травня до  школи завітав ветеран Великої Вітчизняної війни Пархоменко Олексій Олексійович, який поспілкувався з учнями, розповів про тогочасні події, а вихованці потішили ветерана своїми творчими талантами.

Свічка пам'яті у наших серцях

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок.

Проведення Дня цивільного захисту

     Відповідно до наказу управління освіти і науки   Броварської міської ради від 15.04.2019р.

95-я річниця створення військової частини А3498 Зенітної Ракетної «Київської» бригади Повітряних Сил Збройних Сил України

25 квітня учні Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 вітали людей, що вже виконують свій громадянський обов’язок,  з 95-ю річницею створення – військову  частину А3498 Зенітної Ракетної «Київської» бригади Повітряних Сил Збройних Сил України. Діти підготували святкову програму, показали гумористичну сценку, та заспівали пісню в подякую воїнам,  а військові почастували дітей смачним обідом.  Діти та військові залишилися дуже щасливими.

Моя професія – моє майбутнє

Вибір майбутньої професії – одне з найскладніших і найважливіших рішень для 11-класників. А коли визначилися, приходить час для іншої проблеми – який університет обрати. 10 квітня до школи завітав Гвяздовський Ігор Леонідович, викладач військового  інституту Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, бойовий офіцер, учасник АТО, який розказав учням про переваги навчання в цьому ВНЗ.

Сторінки

Підписатися на RSS - Квітень 2019

Відео про нас