Школа в експерименті

Відвідування Павлиської школи імені В.О.Сухомлинського

Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний. 

В.О.Сухомлинський

Х міські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю»

16 листопада у Броварській загальноосвітній школі №2 відбулися Х міські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю», в роботі яких взяли участь Ольга Сухомлинська, академік-секретар відділення загальної педагогіки і філософії освіти НАПН України, Оксана Мельник, начальник управління освіти і науки Броварської міської ради, Олександр Міхно, директор Педагогічного музею України, Тетяна Філімонова, в.о.

60-річчя відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України

9 листопада в Інституті педагогіки НАПН України відбулося урочисте зібрання, присвячене 60-річчю відділу початкової освіти, на яке були запрошені директор школи Мельник О.М. та заступник директора з методичної роботи Новічкова С.А..

ІХ міські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: виховуємо культуру потреб особистості»

4 листопада у школі традиційно відбулися ІХ міські педагогічні читання на тему: «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: виховуємо культуру потреб особистості». Шкільний педагогічний колектив та освітян міста об`єднала ідея проведення своєрідних «діалогів» вчителів-сучасників з педагогом-гуманістом, публіцистом, автором літературних творів для дітей, майстром педагогічної справи В.Сухомлинським.

Свято Сухомлинівських читань

24–25 вересня у КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулися VІІІ Міжнародна науково-практична конференція і ХХІІ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: виховуємо культуру потреб особистості».
 
 

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа в експерименті

Відео про нас