Відео про нас

Випускний вечір 11-х класів

Ось нарешті прийшов той довгожданий день, про який мріє кожен школяр — випускний вечір. Це свято повинне запам'ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок в школі, останній дзвінок, і ось довгожданий випускний. Перегортаючи календар, день за днем , випускники з хвилюванням чекають цього довгожданого випускного вечора.

"Ехо Чорнобиля"

Педагогом-організатором Фісак О.Т., класним керівником 9-А класу Музикою О.В. та учнями 9-А класу проведено літературно-музичну композицію «ЕХО ЧОРНОБИЛЯ» для учнів 8-9-х класів. Діти в театралізованій постановці показали, що серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Драматизм чорнобильської катастрофи не піддається ніякому виміру.

Відгомін барвистої пісні Землі

Скажемо насильству - НІ!

Гімн України «Ми – майбутнє»

Учні нашої школи разом з іншими броварськими школярами прийняли участь у всеукраїнському конкурсі на найбільш оригінальне виконання Гімну України «Ми – майбутнє». Конкурс проходить на виконання указу Президента «До відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-річниці першого публічного виконання національного гімну».

Одні учні співали один куплет, інші – другий. Всі на фоні різних краєвидів міста.

Сторінки

Підписатися на RSS - Відео про нас

Відео про нас