Червень 2015

Випускний вечір дев'ятикласників

11 червня 2015 року випускники дев'ятих класів Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту. Привітати дев'ятикласників з отриманням першого у їхньому житті документа про освіту прийшли вчителі, батьки та друзі.

 

Доповідь директора про підсумки роботи

Протокол звітування директора

П Р О Т О К О Л звітування директора Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 перед педагогічним колективом та громадськістю від 20.05.2015 р.

Випускний вечір – 2015

Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішого і дорожчого? 

Добро творити може кожен

Нестабільність і суперечливість моральної атмосфери в сучасному суспільстві зумовили особливу гостроту проблеми морального виховання учнівської молоді. Нині важливим є забезпечення в навчально-виховному процесі повноцінного розвитку зростаючої особистості. Особливої уваги потребує виховання у дітей любові до батьків і рідних, поваги до людей, готовності піклуватися про молодших і старших, співчувати і бути милосердним до тих, хто переживає горе.

Сторінки

Підписатися на RSS - Червень 2015

Відео про нас