Жовтень 2015

Благодійний ярмарок «Купуй українське»

22 жовтня 2015 року в школі відбувся благодійний ярмарок під гаслом «Купуй українське» від 1-4-х класів. Це – акція добра, миру і доброчинності. Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу Добра, треба розпочати його творити самому. 

 

Зустріч з бійцями батальйону Київська Русь

В нашій школі систематично відбуваються зустрічі з воїнами АТО. Бійці розповідають школярам та діляться своїми спогадами, що пережили за час, проведений в зоні АТО, показуючи своїм прикладом, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це. 

 

День Захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу серед молоді, протягом 08-15 жовтня 2016 року в школі були проведені заходи з відзначення Дня захисника України.

День вчителя

Щорічно в першу суботу жовтня в більш ніж 100 країнах світу відмічається одне з  найпотрібніших свят – день вчителя. Це свято для всіх вчителів та працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства.

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Жовтень 2015

Відео про нас