Листопад 2015

 

 

60-річчя відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України

9 листопада в Інституті педагогіки НАПН України відбулося урочисте зібрання, присвячене 60-річчю відділу початкової освіти, на яке були запрошені директор школи Мельник О.М. та заступник директора з методичної роботи Новічкова С.А..

Історичний брейн-ринг

Традиційно кожного року в нашій школі проходить предметний тиждень історії. Учні 8-х класів разом з вчителем історії Марченко Ж.В. підготувались і провели історичний брейн-ринг.

 

 

Круглийстіл «Дві революції-два майдани»

19 листопада в БЗОШ №2 вчителем історії Кузьменко І.В. був проведений круглий стіл «Дві революції-два майдани» для учнів 11-х класів.

 

 

Революція Гідності

Революція Гідності не лишила байдужим жодного свідомого українця. Когось змусила за півроку постаршати, комусь за одну ніч побілила скроні, інші ж пригадали юні літа і Помаранчеву Революцію. На невеличкій площі у серці Києва сконцентрувалася душа великого українського народу, нескореного і непереможного.

Квест "Ми за здоров’я". ПЕРЕМОГА!

Команда нашої школи «Живчики» достойно представила нашу школу, показавши гарні знанні, швидкість і один з найкращих результатів. І ось, гру закінчено, слово надано голові журі Мартенко О.О., яка привітала учасників команд і глядачів, та провела нагородження, за яким команда нашої школи «Живчики» зайняла І місце.

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Листопад 2015

Відео про нас