![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/Kogda_otmechaetsya_den_vstrechi_vipusknikov_v_kakih_chislah_v_2019_godu_2019_2020.jpg)
Шановні випускники!
Броварська ЗОШ № 2 ім. В.О.Сухомлинського гостинно запрошує Вас на Вечір зустрічі випускників, який відбудеться 1 лютого 2020 року о 14.00 в актовій залі.
Вчителі з нетерпінням чекають на зустріч з Вами!
Броварський ліцей № 2 ім. В.О. Сухомлинського
Завдання школи та батьків – дати кожній дитині щастя
Шановні випускники!
Броварська ЗОШ № 2 ім. В.О.Сухомлинського гостинно запрошує Вас на Вечір зустрічі випускників, який відбудеться 1 лютого 2020 року о 14.00 в актовій залі.
Вчителі з нетерпінням чекають на зустріч з Вами!