Переможці ІІ (міського) та ІІІ (обласного) етапів олімпіад 2019-2020

Прізвище, ім'я учняКласПредметВчительІІ (міський) етапІІІ (обласний) етап
Левковець Валерія11-АТрудове навчанняЧайка О.М.І місцеІІ місце
Ситник Вікторія9-ВТрудове навчанняБатюк Л.Д.І місце
Улещенко Максим9-ВТрудове навчанняБондаренко В.В.І місцеІІ місце
Скидан Віталій9-ВТрудове навчанняБондаренко В.В.ІІІ місце
Левковець Валерія11-АГеографіяЮрченко Т.В.ІІ місце
Семеник Вікторія 9-АГеографіяМартинюк Л.К.ІІ місце
Левковець Валерія11-АІсторія УкраїниКузьменко І.В.І місце
Щиголь Вікторія8-АІсторія УкраїниКузьменко І.В.ІІ місце
Гордієнко Богдан9-ВІсторія УкраїниМарченко Ж.В.ІІ місце
Какун Анастасія9-АXX Міжнародний конкурс з української мови ім.П.ЯцикаСимич Л.С.І місце
Сердюк Гордій5-АXX Міжнародний конкурс з української мови ім.П.ЯцикаШумбар О.О.І місце
Легенчук Світлана8-АXX Міжнародний конкурс з української мови ім.П.ЯцикаНакалюжна А.Д. ІІІ місце
Жорняк Катерина6-ВXX Міжнародний конкурс з української мови ім.П.ЯцикаЧерненко Т.В.ІІІ місце
Карпенко Катерина11-БX Міжнародний мовно-літературний
конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Симич Л.С.ІІ місце
Ігнатенко Вікторія6-ДX Міжнародний мовно-літературний
конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Майдаченко-Зюзіна О.М.ІІІ місце
Семеник Дарія9-АУкраїнська моваСимич Л.С.ІІ місце
Довгодько Катерина8-ГФізикаВоробйова НА.ІІІ місце
Сидорчук Максим7-АФізикаЛабенська Н.Ф.ІІ місце
Сулига Станіслав10-БАстрономіяЛабенська Н.Ф.ІІІ місце
Гончарук Ірина 11-АРосійська моваВолодько Г.О.ІІ місце
Стригун Єлизавета9-ВРосійська моваВолодько Г.О.ІІІ місце
Кравченко Анна10-АРосійська моваВолодько Г.О.ІІ місце
Кононенко Альона9-ВЗарубіжна літератураВолодько Г.О.І місце
Яковенко Наталія10-АЗарубіжна літератураВолодько Г.О.ІІІ місце
Швед Андрій9-ААнглійська моваМузика О.В.ІІ місце
Метельська Валерія9-ААнглійська моваЛевковець О.М.ІІІ місце
Гавва Валерія8-АНімецька моваПетрова Я.О.ІІ місце
Швед Андрій9-АБіологіяСитник В.А.ІІ місце
Кононенко Альона9-ВБіологіяСитник В.А.ІІІ місце
Герман Анна7-АХіміяІнщикова Н.О.ІІІ місце
Швед Андрій9-АІнформатикаГуназа Л.М.ІІ місце
Метельська Валерія9-АІнформатикаГуназа Л.М.І місцеІІІ місце
Кундик Христина9-АІнформаційні технологіїГуназа Л.М.ІІІ місце
Карпенко Катерина11-БПравознавствоКузьменко І.В.ІІ місце

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.