![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/7a6fe08027b80ee08bda1ed60d73e334_XL-600x387.jpg)
Вітаємо учня 9-В класу Юр’єва Ігора із ІІІ місцем в обласному етапі конкурсу учнівських наукових робіт “Об’єднаймося ж, брати мої!” з роботою “Священник: місія бути поруч”. Вчитель Жанна Володимирівна Марченко.
Броварський ліцей № 2 ім. В.О. Сухомлинського
Завдання школи та батьків – дати кожній дитині щастя
Вітаємо учня 9-В класу Юр’єва Ігора із ІІІ місцем в обласному етапі конкурсу учнівських наукових робіт “Об’єднаймося ж, брати мої!” з роботою “Священник: місія бути поруч”. Вчитель Жанна Володимирівна Марченко.