Відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці у Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.О.Сухомлинського

Складний для України час вимагає відродження та безперервної еволюції питань національного змісту і характеру. Адже перемогу в житті здобуває не сила рук і навіть не сила розуму, а сила духу. Важливо, щоб сучасні діти, юнацтво, мали розум, зігритий серцем, інтелект, не байдужий до долі народу, нації, батьківщини, щирі прагнення, здатні виплекати сонцелюбні пагони віри у вічні цінності та високі національні ідеали.
У передддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  – у Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів #2  було проведено низку заходів, зокрема, ранкова зустріч педагогів із врученням символічних посвідчень козаків та козачок. Лідери учнівського самоврядування провели інформаційні хвилинки “Наші захисники” для учнів 1-4х класів та міні-вікторини “Козацькими шляхами” для учнів 5х класів. Для 11х класах було проведено урок мужності «Слава героям України!», метою якого стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх. Даний урок для учнів школи провели гості школи з військової частина А 2860. Класними керівниками та класоводами було проведено виховні години приурочені прийдешньому святу, а в шкільній бібліотеці відбувалася виставка тематичної літератури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *