![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/DSC_0700.jpg)
За період зимових канікул у Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 ім.В.О.Сухомлинського оновили кухонне приладдя і комплект меблів для їдальні.
Броварський ліцей № 2 ім. В.О. Сухомлинського
Завдання школи та батьків – дати кожній дитині щастя
За період зимових канікул у Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 ім.В.О.Сухомлинського оновили кухонне приладдя і комплект меблів для їдальні.