![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/photo_2021-05-09_14-14-46-600x337.jpg)
“Милосердя і доброта – два крила, на яких тримається людство” – такий девіз обрали для себе учасники рою “Котигорошко” військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). До вашої уваги звіт про роботу рою за останній рік.😊🇺🇦💪
Броварський ліцей № 2 ім. В.О. Сухомлинського
Завдання школи та батьків – дати кожній дитині щастя
“Милосердя і доброта – два крила, на яких тримається людство” – такий девіз обрали для себе учасники рою “Котигорошко” військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). До вашої уваги звіт про роботу рою за останній рік.😊🇺🇦💪