![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/unnamed.jpg)
Рій середньої вікової групи гри “Сокіл” (“Джура”) “Нащадки козаків” дружною ватагою взяли участь у Всеукраїнському
фізкультурно-оздоровчому заході «Cool Games». Даний захід не потребує спеціальної підготовки, покликаний запровадити інноваційні підходи до проведення уроків з фізичної культури в школах, заохотити школярів займатися руховою активністю, залучити їх до систематичних занять фізкультурою та подальшої популяризації здорового способу життя.