![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-09_17-21-45-093-600x450.jpg)
9 листопада відзначається державне свято – День української писемності та мови. Дане свято було започатковано 9 листопада 1997 року Указом Президента.
Сучасна українська мова налічує, згідно зі словником Національної Академії Наук України, близько 256 тисяч слів і включена до списку мов, які успішно розвиваються в цей час.
Цього дня в нашій школі було проведено тематичні акції та урочисті заходи, які мали на меті згуртувати учнів навколо рідного слова. Зокрема, учні 1-4х класів стали учасниками акції «Яка наша мова?». Діти виготовили тематичні листівки та охоче ділилися своїми власними думками, відповідаючи на це питання.
Учасники молодшої вікової групи національно-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») організували виставку малюнків, присвячених рідній мові.
“Мова – це ДНК нації”
Сьогоднішнє свято важливе для всіх українців, адже саме мова є тим визначальним маркером, який виокремлює нас з-поміж інших народів. Тож плекаймо її, бережімо, шануймо та захищаймо!
💙💛
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-09_17-21-55-339-600x450.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-09_17-21-55-520-600x450.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-09_17-21-55-929-600x450.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-09_17-21-56-141-600x450.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-09_17-21-56-336-600x450.jpg)