![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-10_18-23-48-150-600x450.jpg)
10 листопада 2021 року працівниками ювенальної превенції Броварського відділу поліції була проведена профілактична бесіда з учнями 9-Д класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. В. О. Сухомлинського. Учням розповідали про адміністративну та кримінальну відповідальність, яку несуть неповнолітні за скоєння правопорушення, профілактику наркоманії, вживання алкоголю та тютюнопаління. Бесіда проходила у вигляді діалогу, хлопці та дівчата охоче брали участь у дискусії, ділячись своїми знаннями та набирались нових. По закінченню виховної години поліцейські побажали школярам вести здоровий спосіб життя та берегтися від шкідливих звичок.
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-10_18-23-48-432-600x500.jpg)