![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-16_15-28-32-717-1-600x450.jpg)
В рамках Тижня толерантності (15.11- 19.11) молоді козаки та козачки рою Фенікс куреня імені Сергія Москаленка ініціювали загальношкільну акцію “Дошка добрих оголошень”.
Різнобарвні оголошення – можливість взяти на спогад побажання успіху, чудового настрою та веселої посмішки в холодні осінні дні, за кілька хвилин спорожніли, адже, краплинку гарного настрою захотіли собі взяти всі.☀️
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-16_15-28-33-869-600x450.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-16_15-28-37-716-600x450.jpg)
В рамках тижня Толерантності було проведено опитування серед учнів та педагогів школи “Чи вважаєте Ви себе доброю людиною?”(sun) Джури рою Фенікс куреня імені Сергія Москаленка взялися зібрати та висвітлити інформацію з цього питання. До вашої уваги результати опитування.
Загинайте пальці, якщо …! Пройдіть тест чи є Ви толерантною людиною?
Матеріали підготували джури рою Фенікс куреня імені Сергія Москаленка.