![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-25_12-53-07-088-600x450.jpg)
24 листопада 2021 року працівником ювенальної превенції Броварського відділу поліції була проведена профілактична бесіда з учнями 4-Г та 4-Д класів Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. В. О. Сухомлинського. Яна Володимирівна розповіла учням про адміністративну та кримінальну відповідальність, яку несуть неповнолітні за скоєння правопорушення. А також Теплюк Я.В. в інтерактивній формі ознайомила з дорожніми знаками для пішоходів, світлофором та його призначенням, безпечними місцями переходу вулиць. Аби закріпити весь теоретичний матеріал, учні «приміряли» на себе ролі учасників дорожнього руху – пішохода та водія, та вже на практиці демонстрували поліцейським свої знання та вміння.
В кінці уроку учні запевнили, що будуть неухильно дотримуватись правил дорожнього руху та бути відповідальними.
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-25_12-53-07-562-600x450.jpg)