![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/ae43fd17bab66e6521301fe3134b23b8-500x500.png)
Це один з небагатьох видів спорту, де потискаючи один одному руки, можна перевірити, хто сильніший.
Змагання було організогвано серед учнів 9-11 класів у двох вікових категоріях. Всі учасники показали неймовірну жагу до перемоги, міцні м’язи і сталеву витримку, але тріумфаторами стали учні 11В класу: переможець у ваговій категорії 60-70кг – Мазур Данило, переможець у ваговій категорії 70-80 кг – Білоус Володимир. І абсолютним чемпіоном змагань став Мазур Данило. Вітаємо!