![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/700x371-61bc8c6c1f6a6-600x317.webp)
У грудні є чудове свято – день Святого Миколая. Воно дуже важливе для дітей, і по-особливому прекрасне. Це свято наповнене дивом і добром. Всі чекають дива, навіть дорослі, і воно дійсно прийде, тільки потрібно повірити.
Так, 17 грудня в переддень свята Святого Миколая у Броварську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. В. О. Сухомлинського завітав святий Миколай і подарував дітям пакуночки з солодощами та канцтоварами (зібрані силами небайдужих учнів та батьків школи), а також великий пакунок було передано у Центр соціальних служб на чолі з Гаврись Лесею, яка в свою чергу ініціювали схожу акцію, -«Мастерня Святого Миколая» для діток, які опинилися в складних життєвих обставинах.