![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-31_11-28-22-608-600x450.jpg)
Події, що відбуваються в на сході України, нікого не залишають байдужими. Взяти участь у благодійних акціях задля допомоги українській армії намагаються усі свідомі, патріотично налаштовані члени нашого суспільства. Двічі на рік учні нашої школи разом з батьками та вчителями допомагають бійцям зони ООС медикаментами. До Нового року у школі пройшла акція «Допоможи бійцю ООС». Школярі зібрали для бійців медичні препарати, особливий подарунок – листи, дитячі малюнки та обереги від учнів для Воїнів з подяками за мужність і захист, з побажаннями миру й скорішого щасливого повернення додому.
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-31_11-28-24-236-600x450.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-31_11-28-24-752-600x450.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-31_11-28-25-372-600x450.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/изображение_viber_2022-01-31_11-28-25-851-375x500.jpg)