![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/630_360_1537551757-7802-600x343.jpg)
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба по всій країні. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
З нагоди Дня миру учні 7-А класу підготували відеофлешмоб “Діти України хочуть Миру!”