Всеукраїнський день бібліотеки

30 вересня 2022 року в шкільній бібліотеці, в рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек, пройшов День відкритих дверей, а для учнів 2-В класу бібліотекар Репрінцева О.Л. провела екскурсію.
Під час візиту до шкільної бібліотеки учні та вчителі мали змогу ознайомитися із тематичними книжковими виставками, найбільшими та найменшими книгами в бібліотеці, дізнатися про роль книги в житті людини та нові літературні надходження. Олена Леонтіївна провела цікаву вікторину, де учні активно відповідали на запитання.
Під час даного заходу школярі дізналися історію відзначення цього свята, розповіли про свої улюблені книги та переглянули книжкову виставку «Бібліотека: будні та свята».
Символічно, що саме 30 вересня, в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії відзначається це свято. Сама назва – Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз у житті була в бібліотеці, а для багатьох вона стала рідною домівкою, бо без книги немає знань та поступу вперед.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *