![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/f7d5f86b51a10dcf-600x325.jpg)
У середині жовтня народ України відзначає одне з найбільш важливих свят в сучасній історії держави – День захисника України. У цей день віддають почесті воїнам, які боролися за незалежність країни і продовжують боротися за суверенітет держави у війні з Росією і згадують тих, хто віддав життя на полі бою. Прикладом і героєм для нових поколінь став патрон-покровитель нашого куреню – Сергій Москаленко, який героїчно загинув, виконуючи бойове завдання 1 лютого 2015 року в боях за Дебальцеве. Щоб вшанувати пам’ять доблесного воїна джури старшої вікової групи на чолі з виховниками куреню відзняли відеофільм “Вогонь життя Сергія Москаленка”.