![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/21-600x314.jpg)
З особливим трепетом відзначає сьогодні Україна День Збройних Сил! Пишаємося нашими мужніми воїнами, беззаперечно віримо у перемогу та залишаємося незламними!
Броварський ліцей № 2 ім. В.О. Сухомлинського
Завдання школи та батьків – дати кожній дитині щастя
З особливим трепетом відзначає сьогодні Україна День Збройних Сил! Пишаємося нашими мужніми воїнами, беззаперечно віримо у перемогу та залишаємося незламними!