![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG-40892f19135157d90781c42aa06fb80a-V-337x500.jpg)
Раді повідомити, що наші хлопці із 53 ОМБР уже отримали посилку, до збору якої долучилася вся родина нашого ліцею! 💪Ще раз висловлюємо всім причетним велику подяку!🙏
Разом працюємо задля перемоги!🇺🇦
Броварський ліцей № 2 ім. В.О. Сухомлинського
Завдання школи та батьків – дати кожній дитині щастя
Раді повідомити, що наші хлопці із 53 ОМБР уже отримали посилку, до збору якої долучилася вся родина нашого ліцею! 💪Ще раз висловлюємо всім причетним велику подяку!🙏
Разом працюємо задля перемоги!🇺🇦