![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-21b5a1ca27fff02eb83da5173940e578-V-600x422.jpg)
Дорогі наші педагоги, погожий осінній день постукав до вас у віконце і приніс чудове свято – День вчителя! Унікальність вчительської праці полягає в тому, що її результати видно лише через десятиліття. Найбільше щастя для вчителя – бачити, що нетямущі першокласники стали чесними, освіченими, мудрими людьми. Низько вклоняємся вам і дякуємо за науку, терпіння, материнську турботу. Сьогодні на вашу адресу звучить дуже багато добрих і хороших побажань від учнів та батьків, так нехай збудуться всі вони і зроблять ваше життя по-справжньому щасливим! Бажаємо творчого натхнення, талановитих учнів, щедрих врожаїв на педагогічній ниві, здоров’я і благополуччя в родині і гарного настрою! Все буде Україна!