![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/69023ebc-a99f-4612-8a64-9de3ce562ba7-600x413.jpg)
16 листопада до Броварського ліцею №2 ім В.О. Сухомлинського завітали ГУ ДСНС України в Київській області, разом з Броварським районним відділом ГУ ДСНС, а також представники з ювенальної превенції ГУНП в Київській області. На заході були представлені такі локації: локація про правила дорожнього руху, локація про першу домедичну допомогу потерпілим у надзичайних ситуаціях, мобільний клас безпеки та пожежна станція. На кожній локації дітям надали пізнавальну інформацію та дали змогу перевтілитись у регулювальників і учасників дорожнього руху та пожежників, які намагаються загасити пожежу. Діти отримали нереально круті враження, із задоволенням слухали інспекторів і були в захваті від того, що спробували себе у різних професіях. Ліцей висловлює подяку ГУ ДСНС України в Київській області, Броварському районному відділу ГУ ДСНС та представникам з ювенальної превенції ГУНП в Київській області за проведений захід, за надані знання та позитивні емоції дітям!
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/9152c0e5-9253-4752-ba2d-967bd4e315f2-600x450.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/570a139b-e10e-41d5-8855-4a89db0ec59d-600x450.jpg)