![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/172d28d8069ac04bca111d23da49c414-600x419.jpg)
24 листопада в рамках проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри» у Броварському ліцеї №2 ім. В.О. Сухомлинського прийшли змагання з волейболу за спрощеними правилами між командами Броварського ліцею №2 ім. В.О. Сухомлинського, Броварського ліцею №4 ім. С.І. Олійника та Требухівського ліцею. Турнір був надзвичайно запеклий, кожна команда показувала всі свої навички та силу в спорті. У результаті, Требухівський ліцей завоював гідне I місце, вразивши всіх своєю відмінною грою. ІІ місце справедливо виборов Броварський ліцей №4, а Броварський ліцей №2 вразив усіх своєю витривалістю та завоював ІІІ місце. Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за таку захоплюючу гру та підняття спортивного дух!