![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/c58e6185-2abf-4cad-bcad-3c9702bab73b-600x377.jpg)
1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це важлива нагода для підняття поінформованості молоді, широких верств населення про проблеми ВІЛ/СНІДу, проблеми людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, звільнення від наркотичної та алкогольної залежності. У Броварському ліцеї №2 ім. В.О. Сухомлинського відбулося два заходи, які були присвячені цьому дню: тренінг від вчителя біології Стретович Т.Г. на тему «Зупинимо СНІД разом!» та акція «АнтиСНІД» На тренінгу діти дізнались багато нової інформації про ВІЛ та СНІД і шляхи їхнього розповсюдження, а також розвіяли міфи про цю хворобу. Діти вирішували різноманітні ситуаційні завдання пов’язані із шляхами зараження ВІЛ-інфекцією. Учні 9их класів разом із представниками соціальної служби провели акцію «АнтиСНІД», під час якої вони разом зафарбовували написи на парканах та будівлях, пов’язані з наркотиками та їх розповсюдженням. Нащ ліцей продовжує допомагати учням розвивати не лише навчальні, але й життєво важливі навички для збереження здоров’я та формування здорових звичок.
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/6f0f64b0-2aa7-4a4a-9a70-375951b3319b-600x365.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/7ed32998-3b0d-4188-9d12-d456992a7ca9-600x452.jpg)