![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/3273a333-e2cf-4184-964b-b3df58f22cbf-600x450.jpg)
Свічка у великій бляшанці горить майже тиждень. На ній навіть можна зварити борщ. Свічки середнього розміру палають до 4-х годин. Вони не бояться вологи та вітру. Тобто ними легко можна освітити окоп або приготувати їжу. Це проста, але дуже ефективна річ. Окопна свічна здатна освітити бліндаж, просушити одяг і підігріти їжу. Тому на передовій такі вогники у бляшанці вкрай необхідні. Учні Броварського ліцею № 2 ім. В.О. Сухомлинського виготовили понад сотню окопних свічок для військових 136 батальйону ТРО, в якому служать мешканці нашого міста та району, зокрема наші випускники. Дякуємо усім, хто долучився до процесу виготовлення вогників у бляшанці. Лише разом ми крокуємо до Перемоги! Слава Україні!
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/2391654c-227f-4ece-b90a-e8a29b2698ef-600x345.jpg)