![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/dc5c4549-18f9-4215-9b7e-7fb0798babb3-375x500.jpg)
У рамках святкування Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, полумʼяного борця за Україну, за рідне слово і свободу, у нашому ліцеї пройшла вперше учнівська TED- конференція на тему «Українська- мова перемоги». А бібліотека ліцею підготувала викладку художньої та наукової літератури матеріалів до теми. У масштабах конференції обговорили важливі питання, що мова сьогодні- це потужна зброя проти ворога, про вклад Т. Шевченка у розвиток нової української мови. Свої доповіді презентували вчителі та учні 8-10 класів нашого закладу. Окрім промов, діти показали реклами про рідну мову, грали та співали композиції власного авторства.
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/cba3385d-ec6b-4a30-892d-36f7409b4c3d-375x500.jpg)