![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-11_07-48-09-376-375x500.jpg)
Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи.Кожен новий день стає історичною подією, а ми її очевидцями.Урок мужності в 7-А та 10-Б класах (вчитель Петровська О.М.)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-11_07-48-09-513-375x500.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-11_07-48-09-437-375x500.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-11_07-48-09-206-375x500.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-11_07-48-09-136-375x500.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-11_07-48-09-078-375x500.jpg)
Броварський ліцей № 2 ім. В.О. Сухомлинського
Завдання школи та батьків – дати кожній дитині щастя
Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи.Кожен новий день стає історичною подією, а ми її очевидцями.Урок мужності в 7-А та 10-Б класах (вчитель Петровська О.М.)