ХІV міські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Методична спадщина педагога в контексті ідей Нової української школи »

31 жовтня 2019 року у Броварській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 імені В.О. Сухомлинського відбулись ХІV міські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Методична спадщина педагога в контексті ідей Нової української школи ».

З вітальним словом до учасників зібрання звернулися начальник управління освіти і науки Броварської міської ради О.Мельник та директор школи В.Кащеєв.

Захід був присвячений екологічному вихованню школярів.  Класоводи: Кириленко А.М., Нагорна О.В., Лящук Л.С., Коваль Ю.С. ділилися досвідом використання літературної спадщини видатного педагога в плані формування у дітей молодшого шкільного віку бережного ставлення до природи під час проведення ранкових зустрічей, інтегрованих занять, пов’язаних з дослідженнями, виконанням практичних і творчих завдань, при роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, з батьками.

Учитель української мови та літератури Накалюжна А.Д. свій виступ присвятила  питанню наступності у використанні літературної спадщини Василя Сухомлинського в основній і старшій школі.

Завідувач шкільною бібліотекою Масоха Л.М. розповіла учасникам читань про роботу бібліотеки з питань екологічного виховання школярів, про інформаційну допомогу педагогам, про гурткову роботу.

Зворушливими та емоційно насиченими були виступи дітей 4-А і 4-Б класу (класоводи: Михайлова Л.М. та Варламова С.В.), що підготували літературно-музичну композицію «Планета в нас одна», учнів 4-В та 4-Г класів (класоводи Горбунова Л.В., Крюкова О.В.), які презентували глядачам інсценізацію твору В.О.Сухомлинського «Чому Ви, тату, мовчите?», вихованців Накалюжної А.Д. – учнів основної школи, із виступом-застереженням «Збережемо планету».

Зі словами щирої подяки за титанічну і змістовну роботу закладу з використання літературної спадщини батька звернулася до присутніх його дочка – Ольга Василівна Сухомлинська. Для шкільної бібліотеки вона подарувала книги з творами Василя Олександровича.

Гостями свята були: Мельник Оксана Миколаївна – начальник управління освіти і науки Броварської міської ради ,

Міхно Олександр  Петрович – кандидат педагогічних наук, директор Педагогічного музею України,

Хемчян  Ірина Іванівна – завідувач відділу науково-методичного забезпечення діяльності мережі освітянських бібліотек Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В.О.Сухомлинського, голова секції працівників шкільних бібліотек Української бібліотечної асоціації,

      Деркач Валентина Федорівна – директор навчально-виховного комплексу  «Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей імені В.О.Сухомлинського», Заслужений працівник освіти України,

      Вахрушева Ольга Миколаївна – заслужений учитель України,  заступник директора Київського колежу імені В.О.Сухомлинського,

      Ярмоленко Любов Миколаївна – методист науково-методичного центру управління освіти і науки Броварської міської ради,

      Нечай Олена Владиславівна – психолог науково-методичного центру управління освіти і науки Броварської міської ради,

       Тоцька Тетяна Петрівна – директор закладу дошкільної освіти «Ялинка» ім. В.О.Сухомлинського, Всеукраїнського центру із впровадження та розповсюдження ідей В.О.Сухомлинського.

Захід пройшов у теплій, творчій, емоційно насиченій атмосфері. Завершила його віртуальна подорож «За торбою щастя», проведена шкільним психологом Шинкарюк О.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *