![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_6263-620x413.jpg)
9 листопада до Дня української писемності та мови в Національному музеї літератури України відбулася церемонія нагородження учасників Всеукраїнського літературного конкурсу «Україна в барвах слова»!
У конкурсі взяло участь 60 учасників із 14 областей України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Черкаської та Чернігівської!
Конкурс проводився у двох номінаціях “Проза” та “Поезія”. У номінації “Поезія” ІІ місце посіла ВІКТОРІЯ ТИНЯНКО, учениця 9-А класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 ім. В.О.Сухомлинського.
Вітаємо з перемогою Вікторію та її вчительку Симич Людмилу Степанівну!!!