![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/DSC_6601.jpg)
Це українське свято, яке поєднує у собі християнські вірування, давні традиції та забави для молоді, традиційно організовують та проводять старшокласники.
Цьогоріч веселе зимове свято для молоді з піснями, танцями, іграми та ворожінням підготували й провели педагог-організатор Чуб О.Т. з учнями 11а (кл.керівник Петрова Я.О. та 11б (кл.керівник Левковець О.М.) класів.
Особливо всім сподобалася забава із калитою. Калита – символ свята, обрядовий корж, що готується на свято Андрія. Гостей також пригощали смачними варениками та калитою. Учні відтворили один із пластів колоритної української культури. І ще раз показали наскільки самобутньою є наша історія та наші звичаї. А веселощі, гарний настрій та смачні вареники створили незабутні враження та позитивні емоції.