![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/photo_2020-11-23_11-20-36-600x398.jpg)
20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. В Броварській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. В.О. Сухомлинського було проведено акцію «Дитинство в наших долонях». Учні 5-А класу цікаво та інформативно розповіли учням 1х класів про виникнення та історію відзначення даного свята та запропонували створити спільну картину «Дитинство в наших долонях». Кожен учень зміг долучитися до її виготовлення, розмістивши власну долоньку.
Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.