Організація дистанційного навчання

Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання у 2023-2024 навчальному році здійснюється з дотриманням вимог законодавства про освіту, захист персональних даних, а також санітарних правил і норм. 

Під час уроку після роботи з технічними засобами учні обов’язково мають робити вправи для профілактики зорової та статичної втоми.

Вчителі працюють з учнями, що перебувають удома, шляхом використання технологій дистанційного навчання відповідно основного розкладу на платформі Єдина школа.

Веб-ресурси, що використовуються у Броварському ліцеї №2 ім.В.О.Сухомлинського для забезпечення освітнього процесу за дистанційною формою навчання:

  • Платформа ЄДИНА ШКОЛА (розклад уроків, оцінювання, домашнє завдання, онлайн-уроки)
  • Платформа Google Classroom
  • Додаткові платформи: Zoom, Microsoft Teams, Google Meet
  • Месенджери (Єдина школа, Viber)

З 23.09.2021 року в закладі для учнів 5 – 11 класів продовжується освітній процес із застосуванням технологій дистанційного навчання.

  Педагогічний колектив Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №2 ім.В.О.Сухомлинського  здійснює  освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання відповідно діючого розкладу.

  Дистанційне навчання здійснюється відповідно до освітньої програми закладу освіти та забезпечує виконання суб’єктами дистанційного навчання державних стандартів освіти.

  Педагогічні працівники самостійно визначають режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі).

Синхронний режим:

•        Це “прямий ефір”, дитина контактує через засоби зв’язку безпосередньо з учителем( Zoom — програма для організації відеоконференцій).

•        Дозволяє підтримати дітей. Це спричиняє розуміння дитиною, що вона долучена до спільного процесу.

Асинхронний режим:

•        Потребує самостійного планування або планування за допомогою вчителя, дедлайнів.

••       Може відбуватися через електронне листування.

 Доступ до уроків, які не потребують онлайн-спілкування між вчителем та учнями, здійснюється відповідно до розкладу уроків та дзвінків для учнів 5-11 класів, завдання розміщені у предметних кабінетах Googlclass. У разі організації освітнього процесу в режимі реального часу ( за допомогою  Zoom), вчитель завчасно надсилає посилання на конференції у групах Viber.
   Нагадуємо, що під час дистанційного навчання здійснюється оцінювання здобувачів освіти їх вчителями. Тому просимо відповідально та ретельно виконувати вказівки педагогів, вчасно готувати домашнє завдання та проходити електронне тестування! 

Під час карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів освітній процес  у закладі освіти  відбувається у дистанційному форматі.

За рішенням педагогічної ради дистанційне навчання відбувається використанням :

  • Zoom,  GoogleMeet – платформи  для  проведення  онлайн занять.
  • Google Classroom – платформи  для  дистанційної роботи  з  класом.

Коди приєднання до Google класів можна дізнатися у класних керівників.

Усі матеріали, завдання до уроків, посилання на онлайн уроки будуть розміщені  учителями в Viber  відповідного класу та згідно з розкладом уроків.

Також пропонуємо використовувати платформу для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів – Всеукраїнська школа онлайн

/Files/images/2021/photo_2021-01-06_10.51_.04_.jpeg

Дистанційне навчання  організовується відповідно:

– Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженне наказом Міністерства освіти і науки України 08 вересня 2020 року № 1115 ;

– листа Міністерства освіти і науки України від 02.11.2020 № 1/9-609  “Щодо організації дистанційного навчання”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *