![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/depositphotos_8284326-stock-photo-danger-caution-tape.webp)
В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з видавництвом «Ранок» розмістило у відкритому доступі книжку «Мінна безпека не без ПЕКа». З метою вивчення ризиків пов’язаних із вибухонебезпечними
чи підозрілими предметами та правил поводження з такими предметами, класоводи та класні керівники 1-11 класів Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. В. О. Сухомлинського провели виховну бесіду з учнями. У інтерактивній онлайн-книжці в ігровій формі учні разом з учителем опрацювали матеріал. А розміщені інформаційні плакати допомогли ліпше запам’ятати, що потрібно робити у випадку, коли виявили міни, вибухонебезпечні чи підозрілі предмети.
Дотримуйтесь правил поведінки в небезпечних ситуаціях: це може зберегти ваше життя!
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-04_10-57-30-859-600x338.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-04_10-57-44-395-600x338.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-04_10-57-49-728-600x339.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-04_10-57-40-967-600x337.jpg)