![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-22_22-02-01-222-600x450.jpg)
Діти нашої школи із захопленням взяли участь у військово-спортивному таборуванні “Ми сильні духом”, яке проходить на базі Броварського Центру національно-патріотичного виховання. Вихованці мали змогу протягом трьох діб відвідувати заняття з домедичної допомоги, тактичної медицини, проходити військову смугу перешкод, вправлятися в розбірці та зборі автомата, змагатися, опанувати стрільбу з гвинтівки та автомата, ознайомитися з теорією топографії. Крім цього діти мали час і на розваги, такі як: настільний теніс, дартс. В душевній атмосфері можна було поспілкуватися в колі друзів з чаєм та печивом. Родзинкою зміни безперечно став супровід гітари та чудові патріотичні пісні. Вихованцям було дуже цікаво, їх переповнювали щирі та приємні емоції після закінчення зміни.
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-22_22-01-57-974-600x450.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-22_22-02-21-200-600x450.jpg)