![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/1895668910_w640_h640_plakat-z-dnem-600x301.jpeg)
Дорогі діти, батьки, вчителі!
Сьогодні ми відзначаємо особливий день — День знань! Кожен з нас пам’ятає, як вперше переступив поріг свого класу. Свою першу вчительку. Свої перші переживання та емоції.
Тому Перше вересня – це свято всенародне. Свято вчителів і вихователів, свято батьків, дідусів і бабусь, які разом зі своїми дітьми та онуками знову прийшли до школи.
Вчителі та адміністрація Броварського ліцею № 2 ім. В.О. Сухомлинського сердечно вітає вас із початком нового навчального року. В добру путь!🖇📘✏️