![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/630_360_1454707468-2253-600x343.jpg)
В рамках акції «16 днів проти насилля» учнівське самоврядування Броварського ліцею № 2 ім. В. О. Сухомлинського знову презентує Вам відеоролик до 9 грудня — Міжнародного дня боротьби з корупцією. Це нагода ще раз згадати про те, що нетерпимість до проявів корупції та хабарництва є однією із засад державної політики у майже у всіх сферах нашого суспільства. Саме тому ми з вами щодня повинні працювати над вихованням покоління українців з нульовою толерантністю до корупції. Україна – частина міжнародної спільноти, де прозорість і доброчесність давно є стандартами у суспільстві. Тому основні засади боротьби з корупцією, закладені у міжнародних документах, зокрема у Цивільній конвенції про боротьбу з корупцією 1999 року та Конвенції ООН проти корупції 2003 року, повинні стати орієнтиром і для нас. Давайте разом поборемо корупцію і створимо доброчесне суспільство!