![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/ed73d616-d6df-46e2-878f-15a45bc9956d-600x450.jpg)
13 і 14 грудня до Броварського ліцею №2 ім. В.О. Сухомлинського завітали представники міжнародної організації «The HALO Trust» з лекціями на тему «Загроза, яку приховують вибухонебезпечні предмети». «The HALO Trust» – організація, яка спеціалізується на розмінуванні та безпеці в областях конфліктів, вирішила поділитися своїм досвідом з учнями нашого ліцею. Мета цих лекцій – навчити дітей розпізнавати вибухонебезпечні предмети, правила поводження з ними задля власної безпеки, а також учні дізнались куди саме потрібно звертатись, виявивши такі предмети. Лекції відзначилися активною участю учнів, які задавали запитання та ділилися своїми спостереженнями. Це свідчить про те, що молодь виявляє зацікавленість у питаннях безпеки та готова брати на себе відповідальність за власну безпеку та безпеку оточуючих. Дякуємо організації «The HALO Trust» не лише за такий інформативний захід, а також за допомогу у формуванні свідомого та відповідального підходу до питань безпеки серед молоді.
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/8d5bacfc-d26b-4cba-b217-03da0a23cc01-600x450.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/3430d4ff-260e-45b8-bc1b-6c9a0c1efbe6-600x450.jpg)