![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Снимок-экрана-2024-01-18-163517-499x500.png)
У грудні 2023 року Броварський ліцей №2 відсвяткував своє 80-річчя. За ці роки він випустив багатотисячну армію учнів та зробив вагомий внесок у розвиток освіти міста. Фільм «Історія ліцею №2» відкриває нам сторінки історії нашого ліцею, про його заснування, про роботу та її лідерів – від тих, хто відкривав перші двері до сучасних директорів, що протягом усього часу розвивають та вдосконалюють його.
Особливо цікавим є те, що вчителю історії Марченко Жанні Володимирівні вдалось віднайти найпершого учня ліцею та взяти у нього інтерв’ю. Це дало змогу відкрити багато нових історичних фактів.
Цей фільм став своєрідним вікном у минуле, сучасне та майбутнє нашого ліцею. Він служить нагадуванням про те, як важлива історія для формування нашого сьогодення та завтрашнього дня. З ювілеєм тебе, наш найкращий ліцей №2!