![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-21_10-06-44-650-600x450.jpg)
Рідний дім. Моя найбільша сила.
І розрада,і моя стіна.
Таємниці мої,мої крила.
Навіть якщо в домі тім війна.
Ірина Сенюк
«Ріки незмінно течуть додому» – під таким гаслом триває Національний тиждень читання поезії, темою якого є Дім.
У наш Дім ступила війна, тягнучи за собою горе. Одягнула в чорні хустки матерів, дружин, сестер. Оповила землю мороком і страхом Дзвінкий сміх змінила на ріки гірких сліз. А тих, хто ще вчора кохав, радів життю, жбурнула горілиць на сиру холодну землю. Сьогодні поняття «дім» для кожного українця й українки набуло особливого значення : хтось його втратив фізично, хтось змушений був покинути рідні стіни. Проживати й осмислювати це –непросто.
Тиждень поезії –це можливість відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія реагує на події найпершою.
До цієї акції долучилися старшокласники Броварського ліцею №2 ім.В.О.Сухомлинського. Учні 11-А та 11-В класів з учителькою української мови та літератури Накалюжною Аллою Дмитрівною підготували і провели урок поетичного читання. Звучали твори сучасних українських поетів, які дали можливість зазирнути у світ душі простої людини. Створюючи вірші, поети неначе будують дім – безпечне місце для своїх почуттів.
Особливо цікавою для одинадцятикласників була сторінка , присвячена творчості військовослужбовця ЗСУ, поета, випускника нашого навчального закладу Федора Рудого. Юнаки та дівчата переглянули відео, на якому автор читає свої вірші прямо з окопа , користуючись затишшям поміж боями. Учні декламували його вірші , у яких і спогади про дитинство, рідний дім, і правда нинішньої війни.
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-21_10-05-39-359-375x500.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-21_10-05-28-922-375x500.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-21_10-05-12-693-375x500.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-21_10-05-12-605-375x500.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-21_10-05-12-505-375x500.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-21_10-04-45-785-375x500.jpg)
![](http://zosh02.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-21_10-05-49-235-1-375x500.jpg)